Marisa Tomei

7,6
24 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marisa Tomei

przeciętna strasznie, mogłaby pracować w kiosku, albo w budce z hamburgerami, albo nie wiem, w polo markecie na kasie.
przeszedłbym obok niej obojętnie.
to jest te bóstwo które wielbisz?? panie raperze wielki ?? widze, ze gust masz podobny do swojego mentora, bukowskiego, on tez wychwalał sie jaki to z niego hustler, a pukał same pasztety.
lipa panie raper, lipa

BlackShit

Twoja orientacja seksualna nas tu nie interesuje, wolisz chłopców Twoja sprawa, ale nie rób tu burdelu

Dude_

nono, gratuluje czytania ze zrozumieniem, cofnij sie synek do podstawówki.

BlackShit

a idź na lody

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nowy81

ten pajac w avku to ty?? to nawet nie chce mi sie szerzej odpowiadać, gdyż z plebsem nie dyskutuje
sorry i nara

BlackShit

A tu się nie zgadzam, obejrzyj jakieś starsze filmy z nią z lat 90/80 to zobaczysz jej urok. Dziś faktycznie już trochę zmęczona.

marek222

w "Zapaśniku" jakoś nie była zmęczona.... -.-

BlackShit

Wymień kogoś kto nie mógłby pracować w kiosku.

2smoki

"bądź dla mnie jak Marisa Tomei lub Amanda xxx
przynieś mi osobowość a nie wstyd"
Właśnie zrobiłeś z siebie debila, ziomuś bo jak widać Ty też masz problemy ale ze słuchem.
A co do Marisy to ma już swoje lata, mogła by być moją Mamą ale ciągle prezentuje się przyzwoicie i nawet w zapaśniku miała to coś, chociaż nie wiadomo co Ty właściwie lubisz, więc nie rozumiem ale Twój wybór ; p

kostzzz1

No dobra, w zapaśniku nie była zmęczona, przesadziłem. Ale to już nie było to, co w "Rodzinie Perezów". Tam wyglądała mistrzowsko.

marek222

w zapaśniku była wspaniała, jak ona ma tam powyżej 40 to ULALAAAAA
chcę spotkać takiego milfa !!!!!!!

Schizofrenik_XXI_wieku

Prawnika z Lincolna nie oglądałem, ale widzę w galerii że dalej trzyma formę. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones