Marisa Tomei

7,6
24 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marisa Tomei

...jedna z najbardziej niedocenianych aktorek swojego pokolenia! Równie dobra w komediach jak i rolach dramatycznych. A że przepiekna kobieta- to swoją droga... ;-)))

patrick22s

Nie sądzę aby wszyscy jej nie doceniali.
Nie ma czegoś takiego jak niedocenienie u wszystkich reżyserów i producentów, po prostu czymś im nie pasuje.
Druga sprawa, że za bardzo się stara, a tego też nie lubią, wchodzenia na siłę w d... aby dostać rolę.
Brak dzieci, brak męża, może to też jest jakiś powód, bo postępujac inaczej niż wszyscy myśli się inaczej niż wszyscy a to już nie każdemu pasuje.
Poza tym, nie lubię ludzi którzy wolą karierę ponad rodzinę.
Ileż to gwiazdeczek umarło nie mając nikogo kto by po nich zapłakał.
i to jest w gruncie rzeczy najsmutniejsze, myśl, że sława i pieniądze znaczą coś więcej od rodziny.
Czekanie całe życie na tą upragnioną rolę, i kolejna myśl, że może kiedyś stanie w świetle reflektorów by sięgnąć po Oscara.
Przyjdzie starość, i zostanie sama z ręką w d...
Zresztą ja też mam to w d... cała ameryka to kraj kłamców, krętaczy, i murzyna co dostał Nobla za bycie czarnym.

baraqs

Oskara to ona zgarnęła już 20 lat temu....

baraqs

Tandetna wypowiedź. Małostkowa. Nie każdy musi mieć dzieci, nie każdy chce, nie każdy może je mieć. I to jest jej wybór życiowy a nie kwestia pod głosowanie fanów, czy krytyków. Nie sądzę też byś miał zbyt dużą wiedzę na temat kto komu się podlizuje w Hollywood. Nie wiem też jak to jest w jej przypadku z doborem ról. Kto ją chcę zatrudnić, a kto jej nie lubi. I zgodzę się z autorem tego wątku, że mimo dość dużego dorobku (całkiem udanych ról) Marisa Tomei nie nalezy do elity aktorek Hollywood (a tym samym zapewne nie może aż tak dużo przebierać w tym co jej oferują).
A za ostatnie twoje zdanie, to chyba nawet tobie się należy ten Nobel - za (pseudo)odkrywczość :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones