PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9589}

Skryta namiętność

Untamed Heart
7,3 3 033
oceny
7,3 10 1 3033
Skryta namiętność
powrót do forum filmu Skryta namiętność

Jest to jeden z niewielu filmów romantycznych ale nie komiedi romatycznych - ten film to wprawdzie dramat o pięknej miłości - historia w nim przedstawiona jest urzekajaca i bardzo wzruszająca.

Tim

ocenił(a) film na 7
skrucki

Zgadzam się

ten film po prostu ma swój klimat

ocenił(a) film na 9
Korien

Film faktycznie piękny, zapadający w sercach... Ale nie podobało mi się to, że Adam był.. hmmm.... no zbyt dziwny... słodki, kochany, ale dziwny. Gdyby nie myślał że ma serce pawiana... to byłoby ok, no ale to trochę psuje film. A szkoda, bo jest niemal idealny :):)

ocenił(a) film na 10
miya20

Wierzył w to co chciał wierzyć czuł sie wtedy bezpiecznie dzieciństwo spędził samotnie sam bym tak myślał gdybym przeżył to co on .... PoZdZRo

ocenił(a) film na 9
skrucki

O tak, film jest piękny, zwłaszcza wzruszające zakończenie...

Aluna

Dziwny a dlaczego dziwny bo był troche inny od reszty ludzi - ludzi którzy idą za grupą nie sa orginalni i odminców odrazu skreślaja nawet ich nie poznajac ;/

ocenił(a) film na 9
skrucki

Oj.. źle mnie zrozumiałeś... Nie wiem, czy umiem to dobrze wyjaśnić... Ale to naprawde dziwne, że 26 - letni mężczyzna tkwi w przekonaniu, że jak był mały to pawian włożył mu swoje bijące serce.. przecież to brzmi idiotycznie

miya20

Idiotycznie a moze pieknie a nie idiotycznie - ludzie stają sie szybko dorośli narzekaja tylko na zycie biegna do przodu nie ogladajac sie za siebie potem załuja ze zycie im szybko przemineło nie zrobili wielu rzeczy lub wiele z nich poprostu nie zaówazyli - a Nasz bohater wierzył w cos pieknego co dla reszty ludzi było dziwne bo juz nie miało zwiazku z rzeczywistoscia - z cizeka rzeczywistością - trzeba w coś wierzyć i to głęboko a bedzie nam lżej i łatwiej a nie tylko narzekać :)

ocenił(a) film na 9
skrucki

WOW... zaskoczyłeś mnie trochę... nie patrzyłam na to od tej strony :):)
Ale przyznam, że faktycznie masz trochę racji...

ocenił(a) film na 9
skrucki

WOW... zaskoczyłeś mnie trochę... nie patrzyłam na to od tej strony :):)
Ale przyznam, że faktycznie masz sporo racji...

miya20

Wiesz sporo mam z głównego bohatera jestem bardzo do niego podbny tym bardziej film mi sie spodobał - ale tak ajka głownego bohatera tak i mnie ludzie troche poniżaja i nie zaóważaja - bo uwżaja mnie za innego - ale moze kiedyś to sie zmieni...

ocenił(a) film na 9
skrucki

Oj... ale skoro jesteś wartościowym człowiekiem... (w co nie wątpie) tak jak filmowy Adam... to napewno ktoś to w końcu zauważy.. A jeśli ludzie nie widzą tego to przecież ich strata... Mnie chodziło tylko o tego pawiana... :):)

miya20

Rozumiem Cie i szanuję ale chodziło mi o to że ludzie za szybko oceniaja drugiego człowieka nawet go nie poznajac nic o nim nie wiedząc wystawiaja mu ocenę bo grupa go tak oceniał to inna osoba odrazu go tak samo ocenia - wiem bo mam taki przykład w pracy z moim "kolega" któy niepoznał pewnego pracownika ale poszedł za pogłoskami reszty pracowników i z góry go śkreslił a dla mnie jest to bardziej wartosciowy człowiek niz wszyscy razem tam wzieci;]

ocenił(a) film na 9
skrucki

Wiem dobrze o czym mówisz... ale takie jest niestety życie... :(

skrucki

Zdaje się, że bardzo dobrze wiem o czym mówisz. Najgorzej jest jak jedna osoba "napapla" coś innym na temat jakiejś drugiej osoby. Przeważnie dotyka to właśnie tych "odmieńców", "dziwaków" - piszę w cudzysłowiu bo ja ich nie uważam za odmieńców i dziwaków, ale za ludzi bardzo wartościowych. Często się zdarza że tak właśnie jest i ten taki "dziwak" - jak go zwą - to zazwyczaj osoba niezwykle ciepła, przeważnie spokojna i cicha i z wielkim dobrym sercem.
Główny bohater Adam taki jest wrażliwy i ciepły - dziś takich facetów poszukać...szukaj igły w stogu siana. Niestety ale nie ma takich, a jak już są to wlaśnie gdzieś ukryci. Nie dziwię się głównej bohaterce że go pokochała.
Och ajk ja nie cierpię braku akceptacji ludzi spokojnych i wrażliwych
A ten filmik po prostu kocham. Od tego filmu zaczęłam bardziej cenić Christiana Slatera jako aktora.

skrucki

Piękny film, historia bliska memu sercu na szczęście o innym zakończeniu.Zapewniam, że istnieją jeszcze tacy mężczyźni choć pewnie większość z nas ich nie dostrzega, bo pomimo tego że mówi się że to wnętrze jest ważne to oczywiste jest, że najpierw zauważamy wygląd. Zazwyczaj jednak tacy faceci nie wydają się interesujący na pierwszy rzut oka, warto się przyjrzeć bliżej :) a co do Slatera to byłam miło zaskoczona

skrucki

Zgadzam się, jeden z moich ukochanych filmów o miłości (niekoniecznie spełnionej) z resztą większość najpiękniejszych filmów o miłości jest właśnie o tej, która nie ma przyszłości.
Piękna opowieść o prawdziwym uczuciu, wykraczającym poza schematy i oczekiwania, pokazującym, że miłość nie jest niczym ograniczona.

ocenił(a) film na 8
violethe

Film jest naprawdę dobry.Szkoda tylko że tak się żle kończy.

ocenił(a) film na 8
skrucki

Wczoraj obejrzałam ten film po raz drugi. Za pierwszym razem - jakieś 10 lat temu zrobił na mnie większe wrażenie - wtedy dostałby pewno 10. Mimo to oceniam wysoko. Film bardzo poruszający. Główni bohaterowie to tak jak zagubione dwie nieidealne połówki, które w końcu się odnalazły i stworzyły pięknie uzupełniającą się idealną całość. Po obejrzeniu filmu nasuwa się myśl: "spieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą...".
Też lekko mnie drażniło, przekonanie Adama, że nosi w piersi serce pawiana... To jednak takie jego dziwactwo, które można wytłumaczyć jego trudnym dzieciństwem. Pawiana czy nie - serce to on ma czyste i przepełnione dobrocią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones