filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2023
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
10 września
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
nominacje
Home
(2023)
Running on sand
(2023)
The Other Widow
(2022)
The Vanishing Soldier
(2023)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Reymonde Amsallem]
Reymonde Amsallem
jako Marie w filmie
Sheva Brachot
(2023)
nominacje
Oshrat Ingadashet
America
(2022)
Suzan Papian
Gan hakofim
(2023)
Reymonde Amsallem
Przyszłość
(2023)
Dana Ivgy
The Other Widow
(2022)
Najlepszy aktor
wygrane
[Roy Nik]
Roy Nik
jako Yair Kaplan w filmie
Home
(2023)
nominacje
Michael Moshonov
America
(2022)
Sasson Gabai
My Daughter My Love
(2023)
Ido Tako
The Vanishing Soldier
(2023)
Dror Keren
Tur Preda
(2023)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Tikva Dayan]
Tikva Dayan
jako Hana w filmie
Sheva Brachot
(2023)
nominacje
Shani Cohen
Gan hakofim
(2023)
Samar Qupty
Przyszłość
(2023)
Ania Bukstein
The Other Widow
(2022)
Efrat Ben Tzur
The Vanishing Soldier
(2023)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Dror Keren]
Dror Keren
jako Avrum Davidovich w filmie
Home
(2023)
nominacje
Maor Schwitzer
Bachurim Tovim
(2022)
Ezra Dagan
Delegacja
(2023)
Ala Dakka
Gan hakofim
(2023)
Albert Iluz
My Daughter My Love
(2023)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Ayelet Menahemi]
Ayelet Menahemi
Sheva Brachot
(2023)
nominacje
Avi Nesher
Gan hakofim
(2023)
Benny Fredman
Home
(2023)
Ma'Ayan Rypp
The Other Widow
(2022)
Dani Rosenberg
The Vanishing Soldier
(2023)
Matan Yair
Własny pokój
(2023)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Orly Ronen
nominacje
Gan hakofim
(2023)
Inbal Zurer
Home
(2023)
Esther Ben-Noon
The Other Widow
(2022)
Ella Tal
The Vanishing Soldier
(2023)
Shir Matzrafi
Najlepsza muzyka
wygrane
Victory
(2023)
Ben Zeadman
,
Daniel Markovich
,
Ran Shem-Tov
nominacje
My Daughter My Love
(2023)
Shem-Tov Levy
Running on sand
(2023)
Ran Bagno
The Other Widow
(2022)
Adam Weingrod
The Vanishing Soldier
(2023)
Yuval Semo
Najlepsza scenografia
wygrane
The Other Widow
(2022)
Ido Dolev
nominacje
America
(2022)
Nitzan Zifrut
Gan hakofim
(2023)
Shahar Bar-Adon
Sheva Brachot
(2023)
Amir Yaron
Victory
(2023)
Sandra Gutman
Najlepsze kostiumy
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Inbal Shuki
nominacje
Gan hakofim
(2023)
Inbal Shuki
Home
(2023)
Hava Levi Rozelsky
The Other Widow
(2022)
Maya Lebovitch
Victory
(2023)
Chen Carmi-Blair
Najlepsze zdjęcia
wygrane
The Vanishing Soldier
(2023)
David Stragmeister
Izraelski żołnierz ucieka z pola bitwy, aby dołączyć do swojej dziewczyny w Tel Awiwie. Szukająca go armia jest przekonana, że został porwany.
nominacje
Gan hakofim
(2023)
Ziv Berkovich
Przyszłość
(2023)
Shark De Mayo
Sheva Brachot
(2023)
Boaz Yehonatan Yaacov
The Other Widow
(2022)
Moshe Mishali
Najlepszy dobór obsady
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Orit Fouks Rotem
nominacje
Delegacja
(2023)
Rutie Blum
Gan hakofim
(2023)
Esther Kling (II)
Running on sand
(2023)
Keren Elrom
The Vanishing Soldier
(2023)
Limor Shmila
Najlepszy dźwięk
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Aviv Aldema
,
Michael Legum
nominacje
Gan hakofim
(2023)
Ronen Nagel
,
Asher Milo
Home
(2023)
Michael Goorevich
The Vanishing Soldier
(2023)
Neal Gibbs
Victory
(2023)
Nin Hazan
Najlepszy film dokumentalny poniżej godziny
wygrane
A Minor Crime
(2023)
Nur Fibak
nominacje
Requiem for a Whale
(2022)
Ido Weisman
The Partisan with the Leica Camera
(2022)
Ruth Walk
The Prostitution Monologues
(2022)
Tamar Yarom
Wedding Night
(2023)
Rachel Elitzur
Najlepszy film dokumentalny powyżej godziny
wygrane
Inbal Perlmutter - If You Let Me Go
(2023)
Sharon Luzon
,
Avigail Sperber
nominacje
1341 fotosów o miłości i wojnie
(2021)
Ran Tal
Je t'aime - Ronit Elkabetz
(2022)
Moran Ifergan
The Bankers Trial
(2022)
Eliav Lilti
The Child Within Me
(2023)
Eti Aneta-Segev
,
Yaniv Amodai
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
In the Shadow of the Mountain
(2022)
Maya Kessel
nominacje
A Foreign Language Film
(2022)
Boaz Frankel
,
Noa Koler
Kissing the Wall
(2023)
Udi Persi
Still Waters
(2023)
Tsivia Barkai
Time Out
(2023)
Rita Borodiyanski
Najlepszy montaż
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Ayelet Menahemi
nominacje
Gan hakofim
(2023)
Isaac Sehayek
Home
(2023)
Gilad Inbar
Running on sand
(2023)
Arik Lahav-Leibovich
The Vanishing Soldier
(2023)
Nili Feller
Najlepszy scenariusz
wygrane
Sheva Brachot
(2023)
Reymonde Amsallem
,
Elinor Sela
nominacje
Home
(2023)
Dror Keren
,
Benny Fredman
My Daughter My Love
(2023)
Eitan Green
The Vanishing Soldier
(2023)
Dani Rosenberg
,
Amir Kliger
Własny pokój
(2023)
Matan Yair
Wyróżnieni w roku 2023
Sheva Brachot
(
10/12
)
Home
(
2/9
)
The Vanishing Soldier
(
1/11
)
The Other Widow
(
1/9
)
Victory
(
1/4
)
Inbal Perlmutter - If You Let Me Go
(
1/1
)
In the Shadow of the Mountain
(
1/1
)
A Minor Crime
(
1/1
)
Gan hakofim
(
0/11
)
Running on sand
(
0/4
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.